Telefon: 0531 650 19 29

Kuru Temizleme Avantajları

Zamandan kazandirir
Atasehir Kuru Temizleme ve Çamasir Ütü Evi ile hem giysilerinizin hem de sizin keyfinize diyecek yok. Artik giysilerinizi yikamak, kurutmak ve ütülemek için harcadiginiz onlarca saati kendinize ayirabilirsiniz. Atasehir Kuru Temizleme ve Çamasir Ütü Evi giysileriniz için en iyi bakimi sunarken size keyifle yasanacak zamanlar yaratiyor.
 
Giysilerinizi yeniler
Giysilerimiz her kullanimda ve yikamada bizim gibi yorulur. Üstelik klasik kuru temizleme teknikleriyle daha da yipranir ve renklerini kaybeder. Atasehir Kuru Temizleme ve Çamasir Ütü Evi’nin kullandigi ABD lisansli GreenEarth® teknolojisi, silikon bazli içerigiyle hem kumastaki lifleri onarir, hem de giysilerinizin daha canli bir görünüme kavusmasini saglayarak tamamen organik kuru temizleme hizmeti sunar. Islak yikama gerektiren kiyafetlerinizin bakimi ise dünyaca ünlü Miele Professional® in patentli petek dokulu tambura sahip makinelerinde ve yine Miele’nin gelistirdigiI® sistemi ile yipranmadan yikanir. Her defasinda yepyeni bir gardirobu kim istemez?
 
Hayati kolaylastiran teknoloji
Yeni nesil kuru temizleme zinciri Atasehir Kuru Temizleme ve Çamasir Ütü Evi, teknoloji adaptasyonu ile de fark yaratiyor. Mobil aplikasyonumuz ve web sitemizden tüm siparislerinizi kolayca verebilir ve siparisinizin durumunuzu takip edebilirsiniz.
 
Istediginiz yerden alir, istediginiz yere teslim eder
Atasehir Kuru Temizleme ve Çamasir Ütü Evi hayatinizi kolaylastirmak için her kosulda size uyar. Evden, isten, spordan, arkadasinizin evinden kisacasi giysilerinizi istediginiz yerden, istediginiz zaman diliminde alir. Zamaninizi harcamaz, bekletmez ve giysilerinizi en kisa sürede sizin için hazirlar.
 
En iyi bakimi, en ekonomik fiyatlarla sunar
Atasehir Kuru Temizleme ve Çamasir Ütü Evi bütçenizi sarsmaz. Üstelik zamandan ve enerjiden tasarruf ettirir. Giysileriniz için en özenli ve yüksek standartlardaki bakimi uygun fiyatlarla sunar.
 
Özel giysilerinize özel ilgi
Atasehir Kuru Temizleme ve Çamasir Ütü Evi, temizliginin daha hassas yapilmasi gereken tasli veya özel kesimli gece kiyafetleri, kürkler, deri parçali kiyafetler ve takim elbiseler için en iyi bakimi saglar.